IMG_8755Психолог-криміналіст, кримінолог.
Фахівець з інструментальної, але прихильник неінструментальної детекції брехні.

Кандидат психологічних наук за спеціальністю юридична психологія, доцент. Атестований судовий експерт за спеціальністю 14.1 «Психологічні дослідження». Автор понад 150 наукових публікацій. Сфера наукових інтересів: кримінальна психологія, психологія злочинної та провопорушної поведінки, соціальна і політична психологія, судова і процесуальна психологія, психологія лідерства і управління, PR та іміджмейкінг, профайлінг. Неодноразово брав участь у розслідуванні резонансних злочинів, пов’язаних із серійними убивствами. Розробник серії авторських методик з психологічного моделювання особистості злочинця.

Має 23-річний досвід роботи в органах внутрішніх справ на посадах, пов’язаних із психологічних забезпеченням розкриття та розслідування злочинів. Працював оперуповноваженим, слідчим, головним психологом та заступником начальника Психологічної служби МВС України, очолював Науково-дослідну лабораторію психологічного супроводження діяльності ОВС України та кафедру прикладної педагогіки Національної академії внутрішніх справ, обіймав посаду начальника відділу психологічної та мистецтвознавчої експертизи Експертної служби МВС України. З 2012 року за сумісництвом працює в Національній школі суддів України.

На даний час обіймає посаду завідувача відділу психологічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.